Doru finansal servisler ve danışmanlık hizmetlerinin kurucuları 1987 yılından beri finans ve muhasebe sektörünün içinde değişik yönetim kadroları içerisinde yer almış ve 2008 yılından itibarende bireysel tecrübelerini kurumsal bir yapı altında toplamıştır.

Şirketimiz her türlü sektöre yönelik işletmelerin büyümesi için gerekli uzun vadeli akıllı çözümler üreten bir danışmanlık kuruluşudur. Gelişen ve küreselleşen ekonomide, teknolojiye ayak uyduran, profesyonel ve etik çalışma anlayışıyla, iş ortaklarıyla sağlıklı ve uzun vadeli ilişkiler kurmak ve geliştirmek amacıyla kurulmuştur. Bugün ve gelecek için gelişim, değişim ve öğrenme sloganıyla yola çıkan grubumuz, yapılmayanı yapmak, sözle değil eylemle fark yaratmak amacıyla birçok üst düzey kurumun konusunda ilk tercihi olmayı hedeflemektedir. Günümüz dünyasında üzerinde en fazla durulan iki kavram "yaratıcılık" ve "müşteri odaklılıktır". Kuruluşumuzdan itibaren yaptığımız her işte fark yaratmak ilkesini benimseyerek faliyetlerimizi gerçekleştirmeyi ve edineceğimiz deneyimler sayesinde de müşterilerimizle ortak bir dilde konuşabilmeyi, iş yapma tarzlarını ve ihtiyaçlarını kavrıyabilmeyi ve işlerine odaklanabilmeyi hedefliyoruz.

Yeni nesil bir iş modeline sahip olan Doru grup farklı yetenek ve deneyimlere sahip ama aynı hedefte bütünleşen kişileri biraraya getirmiştir. Geliştirdiği yazılım ve optimize edilmiş operasyonel süreçleriyle Türkiye genelinde olduğu gibi yurt dışında da operasyon yapma yeteneğine ve kapasitesinede sahiptir.