Risk Yönetimi Çözümleri

Globalleşme eğiliminin arttığı rekabete dayalı günümüzün ekonomik koşullarında her türlü ticari işletmenin etkin bir satış, alacak ve risk yönetimi yapabilmesi gerekmektedir. Firmamız kurum ve bireylere ticari ve finansal kararlarının risk ve avantajlarını yönetmelerine yardımcı olan hizmetler sunar. Bu hizmetler bilgiye dayalı yönetim stratejileri geliştirmenizde yardımcı olarak firmanızın rekabetçi, müşteri odaklı ve çok daha karlı ticari faaliyet sürdürmesini sağlar.

Ayrıca danışmanlık hizmeti kapsamında hem yurt içi hemde yurtdışı alacakların tahsilatında yasal prosedür başlatılmadan önce tüm uzlaşma kanallarını kullanarak, iki tarafında üzerinde mutabık kalabileceği şekilde tahsilat yönetimi hizmetimizde vardır. Buna ek olarak müşterilerimizin yanlızca tahsil edemediği sorunlu alacaklarının değil, günü gelmiş veya gelecek tüm alacaklarınında takibi yapılabilir. Uzlaşma yöntemiyle sonuca ulaştıramadığımız dosyaların çözümü içinde tavsiyelerimiz doğrultusunda sizin onayınızla grup içerisinde bize destek veren uzman avukatlarımız kanalıyla alacakların yasal yollardan tahsilini başlatabiliyoruz.

Bunlara ek olarak, ticari faaliyet içerisindeki tarafların yükümlülüklerini ve haklarının kesin bir biçimde şarta bağlanması ve ticari faaliyetler sonrası ortaya çıkması muhtemel uyuşmazlıkların çözümünde kanıt teşkil etmesi amacıyla ticari sözleşmeler hazırlanmasında yardımcı oluyoruz.